31 Ocak 2019 Perşembe

Meydan okuma 28 gün: 1. gün

1. İlk gün tabii ki giriş yapacağız. Anlat bakalım bu meydan okumaya başlamayı neden kabul ettin ?

https://ezgissimo.blogspot.com/2019/01/meydan-okumalara-doyamadim-hazirsaniz.html

Ezgi'nin meydan okumasını kabul ettim ve başladım 💁Bu meydan okumayı kabul ettim çünkü; blogda aktif olarak yazmak istiyorum ama bir türlü yazamıyorum. Belki bu sefer yazma sürekliliğini edinebilirim diye düşündüm. Blogları aktif olarak okumayı çok seviyorum, konu yazmaya gelince ise 😐 öyle kalakalıyorum. 

Ne yazsam ki kim okur? Yada okunmasın ne fark eder. Belki ben yazınca biraz rahatlarım. 

Ben bu yazıyı 26 Ocakta yazmaya başladım. Günlerden Cumartesi ve bir buçuğa kadarda çalışıyorum. Çalışıyorum derken tabi ki Cumartesi olduğu için çalışma kısmı biraz zor oluyor. Günlük rutin olmazsa olmaz işleri yaptıktan sonra elde değil salıyorum kendimi. Yarın annemin misafirleri gelecek. Evde temizlik, mama hazırlıkları beni bekliyor. Annem önden başlarım dedi ama kendisini fazla zorlamasını istemiyorum. Maalesef bel fıtığı var. Ameliyat olması gerekiyor amma ve lakin ameliyat korkusunu halen yenemedi. Gerçi yavru kuş da evde ondan da yardım istedik. Tabi yavru kuş nedense yardımlaşmayı hiç sevmez. O sadece odasında takılsın kimse ona takılmasın o kimseye takılmasın o zaman çok memnun. Tabi şimdi birde yavru kuşun birde kediciği var oda apayrı bir konu... O odanın temizliği de bana kalacak. Eve geçmeden biraz alışveriş yapıp eksikleri almam gerek. Dün markete uğradığımda unuttuklarım var onları  da almam gerekiyor. 

Oldu galiba sanki birazcık yazmayı başardım gibi ... 😊

Not: beklenen gün geldi ve yazımızı paylaşıyoruz.

15 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Okumanız beni çok mutlu etti :) Teşekkürler

   Sil
  2. Hep okurum artık, emin ol ;))

   Sil
 2. her gün bir yazı fikri şahane bence de
  yazmak güzel
  anneciğine şifa diliyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yazmak için bir vesile gerekiyormuş güzel oldu :) teşekkürler

   Sil
 3. O yavru kuş çok tanıdık geldi nedense 🤔

  YanıtlaSil
 4. o zaman hayırlı olsun inaşllah vesile olur düzenli yazı eklemeye , ezginin listesinden hem böyle yeni blogları da takibe alambiliyorum güzel oldu ya etkinlik :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkürler, evet bu vesile ile inşallah düzenli yazmayı başarırım :)

   Sil
 5. sayfanızı yeni keşfettim ve yazılarınızı çok beğendimm.. 😊 benim de sayfam var profil resmime tıklayıp ulaşabilirsiniz 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkür ederim 😊 sayfanızı hemen takibe aldım. şimdi okumaya başlıyorum : ilk olarak osym oğlum bu yıl tekrar sınava girecek direk iligi alanım :)

   Sil
 6. İyi ki kabul ettin :)
  Yolun açık olsun senin de :)
  sevgilerimle

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili Ezgi; bugün yazıma gelen yorumlarla çok mutlu oldum. Bu mutluluk senin sayende oldu, çok teşekkürler 😊

   Sil
  2. Şimdi ben daha da mutlu oldum :)

   Sil
 7. İnanıyorum bu meydan okuma sana bir yazma sürekliliği kazandıracak :) Annen için geçmiş olsun dileklerimi paylaşıyorum. Neşeli sevgilerle :)

  YanıtlaSil

İyi geceler küçük Joe: Yaşlı hasta bakımı ile ilgili tüyolar

İyi geceler küçük Joe: Yaşlı hasta bakımı ile ilgili tüyolar : Arkadaşım yazmış, daha çok kişiye ulaşması için buradan bağlantı veriyorum, y...