11 Şubat 2019 Pazartesi

Meydan Okuma: 11. gün


11. Son zamanlarda okuyup bitirdiğin kitabın yorumunu yazabilir misin ?

En son bitirdiğim kitabı ele aldım;  nedense bu kitabı bitirmekte oldukça zorlandım. Kitap resmen sürüklendi. Ben çok sevemedim; sanki başka kitapların konularına benzetilmiş ama ana konuya da bir türlü gelemediler. Çerezlik bir kitap olması gerekirken beklediğim gibi değildi.

Kıyıya Vuran Hayatlar-Sally Goldenbaum

Her yaz adeta bir şenliğe dönüşen huzurlu bir kasaba

Tüm yaşanmışlıkları geride bırakıp, yeni bir hayata başlamak için bu kasabaya yerleşen yalnız bir kadın

Kasabadaki örgü atölyesinde bir araya gelen insanların
peşine düştüğü akıl almaz bir cinayet
Ve hiç kimsenin tahmin edemeyeceği sarsıcı bir sonla biten şaşırtıcı bir roman...

“Sally Goldenbaum, dostluk bağlarını harikulade bir dille işlediği bu romanda duygusallığın yanı sıra gerilim ve gizem dolu muhteşem bir kurgu yaratmayı başarmış. Bu yazar yeni bağımlılığınız olacak!

Publishers Weekly

“Sally Goldenbaum bizlere dostluk, entrika ve cinayet temalarını birleştirerek harika bir motif sunuyor, hem de tek bir ilmek bile kaçırmadan.”

Gillian Roberts

“Birbirini önemseyen harika bir arkadaş grubunun başından geçen merak uyandırıcı olayları okurken kendinizi romanın içinde bulacağınız kesin. Bir sonraki buluşmayı sabırsızlıkla bekliyorum!”

Nancy Pickard

“Sally Goldenbaum’un çarpıcı dünyası, okuyucuları alıp bambaşka zamanlara götürüyor. Coşku ve gizem dolu bu kitapta karakterler kurgu ürünü değil gerçeğin ta kendisi sanki.”

Carolyn Hart

“Birbirine sıkı sıkıya bağlı bir toplulukta işlenen bir cinayetin ardından yaşanan heyecan dolu olayları okurken harika vakit geçireceksiniz.”

Rhys Bowen

  

3 yorum:

  1. muhakkak okumayayım o zaman sürünen kitaplara eklenmesin bişiy daha :P

    YanıtlaSil
  2. Bir dönem aynı tarz kitaplar yazıldı onlardan birisi sanırım.

    YanıtlaSil

İyi geceler küçük Joe: Yaşlı hasta bakımı ile ilgili tüyolar

İyi geceler küçük Joe: Yaşlı hasta bakımı ile ilgili tüyolar : Arkadaşım yazmış, daha çok kişiye ulaşması için buradan bağlantı veriyorum, y...